Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Logan 2011 года

Автомобиль: Renault Logan 2011 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 32 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: metall (Украина, Луцк)   02.11.2013

Доброго дня всім, пишу свій невеличкий відгук про авто. Купив в серпні 2011 року нову в офіційній мережі (румунська збірка). Пробіг 32000 на сьогоднішній день. І так почну... Дуже порадовала ходова, за весь період ні одної поломки, особливо якщо врахувати жахливі дороги. Двигун 1.4 - ну, в принципі, для спокійної їзди його з головою хватає, на обгонах він тугуватий, швидкість набирає теж не дуже добре. 3 передача у мене 60км - 3000 обертів, 4 передача 60-80км - 3000 об, 5 передача 80км. До чого я веду... що на 3000 оборотах мотор дуже шумний, двигун економічний, що в паспорті те і на яву, але на такій машині не поганяєш (хоча мені це і не треба). Салон виконаний з дуже гидкого пластику, десь після 10000км почався скрип у торпедо, багажник голий і без підсвітки (ні чим не обтягнутий). В салоні за обтягнутий багажник просили +1000грн (це в них опція, такого я більше ніде не чув, нонсенс), але вмістимість досить велика, бампер не покрашений під колір авто, це теж не радувало, двері закриваються з невеликим зусильлям. Якість матеріалів в салоні авто дуже погана, зразу видно, що на всьому економили, коробка передач чітка, зручна, все чітко переключається. В цілому машина ні разу не підвела, одним словом як платиш - так і їдеш. По ходу буду дописувати.

Плюсы автомобиля: Ходова дуже міцна, тяжко вбити, а я старався. Економний двигун, нормальна коробка (чітко і зручно переключаються передачі). Багажник - дуже вмістимий, на цьому плюси закінчуються.

Минусы автомобиля: Дуже поганий і скрипучий пластик в салоні. Не перетягнутий багажник і без підсвітки, що дуже для мене не зручно, так як часто їжджу в ночі. Низька шумоізоляція салона. Не пофарбований бампер. В базі нема ні чого (елементарних склопідьомників, магнітоли, кондиціонера), а в нормальних комплектаціях ціна завищена так, що за ті гроші можна взяти кращу машину. Погана фурнітура дверей, при закриванні є невелике зусильля. Ну, і звичайно екстерьер у неї бажає очікувати кращого, рестайлінгова модель вже більш на сучасне авто схоже.

Совет покупателю: Брати чи не брати, не мені вам вказувати, але якщо повернути час на зад, то я однозначно не купляв би цей автомобіль, а підзбиравби ще пів року чи взяв би кредит на щось гарніше і комфортніше, якщо вам не треба ні краси ні комфорту, а просто робочу конячку, то сміливо купляйте, з цими обовязками вона справляється на 100%. Всім успіхів, по ходу експлуатації буду дописувати.

Через 3 дней metall дописал: Вчора коллега попросив завести на металобрухт стару газову плитку, я думав що вона без зусиль увійде у великий на перший погляд багажник, не тут то було... не пройшла по ширині на 10 см, прийшлось розбирати плитку під 0, висновок - великий багажник годиться тільки для мішків з картоплею, ні плитку ні тим паче пральну машинку ви не запхаєте, ще один мінус авто це те, що задні сидіння (спинка) не складаються, как що не габаритний вантаж теж не засунеш. Поки що їду без проблем, ще ні чого не міняв по ходовій на носі заміна масла і фільтрів, при першій заміні якихось деталей, зразу відпишу.

Тест-драйв Renault Logan: Вам шашечки или ехать?
Вам шашечки или ехать?

Простой и доступный седан Renault Logan отлично прижился в России, став поистине народным автомобилем

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4.600$ 2007 218.000 км