Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Logan 2012 года

Автомобиль: Renault Logan 2012 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 12000 км, двигатель - 1.5 дизель
Автор: VN (Украина, Киев)   24.10.2012

Досить хороше авто! Отримав новою, як службовий автомобіль. Просторий салон, як на мене то досить комфортний (є кондиціонер, передні елек. склопідйомники), багажник теж великий. Приємно здивував розхід пального 4.5-5л на 100 км (їжджу 70%. траса 30% місто) розрахував що в середньому розхід вийшов 4.85 л/100 км (поділив загальний пробіг на кількість залитого пального за цей час). Дизель жодного разу не підводив, двигун сильний, тяговитий, хоча ніяк це не швидкісна машина, комфортна швидкість по спідометру 90-110 км (по навігатору буде 80-100 км) хоча мені вистачає (не дуже на наших дорогає швидше і поїдеш), якщо їхати швидше стає не комфортно керувати автомобілем (парусность з'являється, особливо коли на зустріч фура) та і розхід збільшується суттєво- десь до 6 л. Кліренс теж радує (висока вона) часто доводиться їздити по поганих дорогах (польові, сільські розбиті і т.д.) жодного разу ще не доставав "пузом". Підвіска теж непогана, також хороші гальма (у ланоса гірші кажуть співробітники які їздили на тих і на тих машинах) (у нас є і ланоси на роботі кілька шт., а потім відмовилися від них на користь логанів). До речі в салоні ніде нічого не скрипить, не гримить, не стукає (це теж радує). Звичайно про надійність говорити рано ще (мало вона ще пройшла), але в цілому справляє приємне враження - економна, надійна, досить комфортна робоча конячка. Якщо чесно, коли я її отримував то очікував від неї набагато гіршого (зараз приємно здивований).

Плюсы автомобиля: Економна. Досить комфортна (в своєму класі авто), просторий салон, кондиціонер. Сильний двигун.

Минусы автомобиля: є парусність на високій швидкості. повільна (швидко не поїдеш). дорого коштує нова (хоча напевно своїх грошей вона варта).

Совет покупателю: На мою думку, ця машина чудова робоча конячка, дуже економна, досить надійна. Дехто порівнює з ланосом, чи новими дисятками (жигулями) і тд... думаю не варто, ця машина однозначно краща, надійніша і комфортніша. Я думаю хто шукає такого плану машину не пожалкує що взяв саме таку... (це не стосується любителів поганяти...вона не для цього).

сколько в тянучках Киева потребляет если не секрет? а так движек должен быть супер на кангу его еще ставят новые)

Fan-Fan

одно НО цена за пустую комплектацию с таким дизелем 108,000гр!!! а за ту что не стыдно для себя любимого взять то уже 123,000гр!!! за такие деньги такой Логан нах не нужен....это уже цена породистых авто....вместе со стоимостью ГБО (кому нужа экономия)...

antonio_k

например???

Отзыв не плохой, но "...маловато будет...", особенно мала описан сам дизель, его "повадки", "привычки", как он себя видет в разных ситуацыях. Так же интересуют скоростные режимы (каким оборотам по тахометру отвечает показатель скорости) Это все людям интересно, а Вы молчите. Не надо скромничать, из 20-ти отзывов, только один Ваш.

Ромалэ

у моего брата тоже дизельный логан, мне приходилось на нём поездить. По расходу трасса- при езде 100-110 5л, город от 5.5 до 6. Я не ездил на бензиновом логане, но дизелёк приятно удевил, выполняет всё что ты от него ждёш. Так что кому нужен экономный и надежный друг, то думаю логан дизель в этом не подведёт.

Тест-драйв Renault Logan: Народный Артист
Народный Артист

Возможно, лет эдак через тридцать достойное место в ряду легендарных моделей займет и Рено-Логан - первый по-настоящему народный автомобиль XXI века.

Продажа б/у Logan

Renault Logan 2012 Renault Logan 3.900$ 2012 187.000 км